Informace pro návštěvníky


Náš rodinný apartmán se nachází v obci Frymburk na břehu Lipenské přehrady. Na jaře 2020 apartmán prošel kompletní stavební rekonstrukcí, abychom vyhověli nárokům na vysoký standart ubytování našich návštěvníků.

Apartmán najdete v prvním patře bytového domu necelých 80m od hlavní silnice ve směru z Frymburka do obce Lipno a cca 70m od břehu jezera a cyklostezky. Frymburské náměstí, restaurace, markety, lékárna, zdravotní středisko, infocentrum jsou vzdáleny cca 100m. Městská pláž je vzdálena cca 10min volné chůze od apartmánu.
Dispozičně se jedná o byt 2+1 s obytnou plochou 60m2 s ubytováním až pro 6 osob. V apartmánu se nachází předsíň, samostatné WC, koupelna s vanou, samostatná kuchyň, obývací pokoj a ložnice. Všechna okna apartmánu jsou situována na východ s výhledem na jezero, kopec Martu s lyžařským areálem a cyklostezku vedoucí směrem na obec Lipno. V suterénu bytového domu je možné využít větší sklep, kam si můžete bezpečně uskladnit Vaše kola, koloběžky, lyže a další sportovní nebo turistické vybavení. Součástí apartmánu je malá zahrádka s ohništěm, kde si můžete opéct špekáčky a užít si příjemný večer u ohně. Pro ubytované je u domu zdarma vyhrazeno parkovací místo pro jedno osobní vozidlo. Pro více vozidel, je možné po dohodě zajistit další parkování. Pro návštěvníky je k dispozici Wi-Fi zdarma.

  • Doporučený příjezd mezi 14:00 - 18:00 ( lze dohodnout i pozdější čas příjezdu )
  • Odjezd do 10:00
  • Apartmán je nekuřácký
  • Noční klid od 22:00 - 8:00